czwartek, 11 września 2014

Orientation/NYC trip

Wczoraj mieliśmy wycieczkę do Nowego Jorku. Tak więc po całodniowym szkoleniu, około godziny 16:30 wsiedliśmy do autokarów i ruszyliśmy. Odwiedziliśmy Rockefeller Center i mieliśmy okazję zobaczyć NY z góry. Potem Times Square i ostatni przystanek.... właściwie nie wiem jak to się nazywało.. w każdym razie w miejscu, z którego widok był rewelacyjny. W oddali Statua Wolności, a nieco bliżej pięknie oświetlone wieżowce. Koło 22:00 wróciliśmy do hotelu i padnięci po całym dniu wrażeń poszliśmy spać. No przynajmniej ja :)
Dziś od rana znów szkolenie. Praktycznie cały dzień, a wieczorem mały spacer po okolicy z dziewczynami. Jutro znów trzeba wcześnie wstać, przygotować bagaże i zacząć ostatni dzień orientation. Kończymy koło 15:00 i każdy zostaje wysłany tam, skąd rozpocznie dalszą podróż np. na lotnisko czy train station.

To oznacza tylko jedno. Jutro każdy z nas opuści grono Au Pair i rozpocznie swoją amerykańską przygodę ze swoją Host Family. Ja osobiście nie mogę się doczekać tego momentu odkąd tu przyleciałam, chociaż już w Polsce zastanawiałam się jak będzie wyglądał ten dzień.

3 komentarze:

  1. Niujorkowe love! <3 ale Ci tam fajnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale super! powiem jeszcze raz: najbardziej czekam na pierwszego posta od hostów!

    OdpowiedzUsuń
  3. jejku jak bym już chciała być na orientation! :)

    OdpowiedzUsuń